В ЄС заявили про критичний фінансовий стан «Укрзалізниці». Також в організації наголосили, що в Україні до сих пір не затверджено необхідні законопроекти в галузі транспорту. Про це йдеться в щорічному звіті Україна – ЄС. Деталі фінансового стану та ситуації, що склалася навколо «Укрзалізниці» обговорюємо разом з фахівцями.

Погане пальне – отрута для автомобіля! Це розуміє кожен водій. Але багато хто, аби зекономити, продовжує заправляти свої машини на нелегальних заправках. В Україні таких – десятки! Їх легко відрізнити від законних, зазвичай це просто цистерна на узбіччі автотраси. А от якої якості там бензин та дизпаливо – можна лише здогадуватися. Сюжет Михайла Манилюка –

НЕЛЕГАЛЬНІ АЗС. ЯК ВИВЕСТИ РИНОК ПАЛЬНОГО З ТІНІ? ІНТЕР, ВІКТОР МЕДВІДЬRead More »

Говоримо про транспорт. Зокрема обговорюємо відкриття метрополітену. Наскільки реалістично відкриття метро з наступного тижня і як будуть працювати обмеження на вхід в вагони? Про це і не тільки говоримо з гостями. На зв’язку профільні експерти Дмитро Беспалов і Віктор Медвідь.

О главных экономических событиях Украины и мира, в том числе о правительственной программе «Возвращайся и оставайся», которая предусматривает предоставление доступных кредитов для малого бизнеса под 5-7% и 9% расскажет гость студии. Экономический эксперт Виктор Медведь расскажет, хватит правительства средств на реализацию поставленных целей.