Глобальный отдел новостей

Наши ресурсы для журналистов

Прочтите наши последние пресс-релизы, узнайте о руководителях BlackRock, найдите контакты для СМИ и многое другое. Для объявлений о продуктах на местном рынке, пожалуйста, нажмите на ссылку страны внизу.

Изучить Новости

Контакты для СМИ

Контакты для СМИ

Контакты для СМИ

Контакты для СМИ

Як держава відновлює постраждалі регіони, — аналіз інвестиційного експерта Віктора Медвідя

Держава координує відновлення постраждалих регіонів на високому рівні. Директор консалтингової компанії «William invest expert» Віктор Медвідь надав незалежна оцінку ефективності дій Офісу Президента при реалізації програми відновлення постраждалих від збройної агресії регіонів. Віктор Медвідь, Олексій Кулеба, Тимошенко Кирилл, Олександр Павлюк. «Вчора мав змогу наявно оцінити діяльність президентської вертикалі: наочно, в дії, від найвищого рівня до місцевого. Координація діяльності на доволі

Читать статью полностью

Постачання продуктів харчування до військової адміністрації Заводом Аеро-Зет.

Завод готових сніданків «Аеро-зет», діяльність якого координується компанією «William invest expert» – на відмінно виконав замовлення Військової адміністрації Кіровоградської області через АТ «Укрзалізниця» в інтересах Мінагрополітики та Мінекономіки. Сотні тисяч одиниць продукції(пластівці та готові сніданки) – ввійдуть до складу продовольчих наборів для особового складу ЗСУ та в якості гуманітарної допомоги громадянам України, що проживають в прилеглих до бойових дій регіонах.

Читать статью полностью

Олександр Шульц та Віктор Медвідь про електрифікацію Укрзалізниці у 2022: це курс на модернізацію?

Про процес електрифікації Укрзалізниці у 2022 році в студії говорили з Олександр Шульц – співзасновник залізничної платформи Marketplace Rail Logistics Віктор Медвідь – директор консалтингової компанії “Вілліам інвест експерт”

Читать статью полностью

Наші «золоті» дороги стануть «діамантовими» — Віктор Медвідь про законопроєкт 6422

Кабмін пропонує Верховній Раді прискорити примусове відчуження земельних ділянок для будівництва доріг. Законопроєкт уже зареєстрований у ВР. Рішення про відчуження ділянки для будівництва доріг, мостів, естакад ухвалюватимуть органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування. Підставою може бути суспільна необхідність. Термін розгляду пропонують скоротити у шість разів — до місяця. Що не так з урядовою ініціативою пояснював директор консалтингової компанії «William Invest

Читать статью полностью

Компенсация ущерба пострадавшим? — ICTV, эксперт Виктор Медведь

ДТП с маршруткой в Черниговской области — одно из самых трагических в этом году. Погибли 13 человек. Впрочем, аварии с маршрутками в Украине случаются чуть ли не каждый день. И ситуация просто катастрофическая. С кого требовать компенсацию, если в ДТП попала маршрутка, в которой вы ехали? Кто отвечает за безопасность пассажиров? И страхуют ли их вообще перевозчики?

Читать статью полностью

Виктор Медведь, Евгений Пивоваров, Александр Бондаренко о злоупотреблениях на Укрзализниці

Велике будівництво дійшло і до Укрзалізниці, як це буде працювати на державному перевізнику та які плани у влади на оновлення рухомого складу в студії обговорювали з Євген Пивоваров – народний депутат України, член ТСК в ВРУ з питань перевірки та оцінки стану АТ “Українська залізниця” Віктор Медвідь – директор консалтингової компанії “Вілліам інвест експерт” Олександр Бондаренко – правозахисник, координатор проекту

Читать статью полностью

Тотальная застройка столицы и несоответствие требованиям (пресс-конференция) Виктор Медведь Голос ЮА

В пресс-конференции примут участие: – Константин Яловой – депутат Киевсовета; – Анатолий Фролов – архитектор; – Виктор Медведь – директор консалтинговой компании William invest expert .

Читать статью полностью

Проблема безопасности таксистов — ICTV, Виктор Медведь

Этот таксист теперь будет со страхом садиться за руль. На днях в Киеве его жестоко избили пассажиры только за то, что он просто попросил их одеть маски. Какое наказание ждет извергов? И почему такое зверство в Украине не редкость?

Читать статью полностью
Перевести